ŽALUZIE - ROLETY - SÍTĚ PROTI HMYZU / STÍNÍCÍ TECHNIKA - MONTÁŽ A SERVIS / TEL: +420 721 034 263

NĚKOLIK DOBRÝCH RAD PŘI VÝBĚRU SPRÁVNÉHO DODAVATELE

Nejtěžší a nejzodpovědnější úlohou každého zákazníka je výběr správného dodavatele. Na webových stránkách často bývají lákavé fotografie stažené z různých internetových stránek, ale pokud nemáte možnost osobně si prověřit kvalitu dodaných výrobků a způsob jejich prezentace, můžete být později zklamaní.

I když spousta zákazníků dává nejvyšší důraz na nízkou cenu, doporučujeme vybírat si výrobky nejen podle ceny. Jelikož žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu jsou součástí každodenního života, budou každý den připomínat vaše správné či nesprávné rozhodnutí. Proto kvalita výrobku musí být vždy na prvním místě, následně je zapotřebí ujistit se, zda-li jsou do budoucna zajištěné náhradní díly ze strany dodavatele stínící techniky.

Právě dlouholeté zkušenosti a specializace naší rodinné firmy Stínící technik Vojťas v oblasti stínící techniky je zárukou spokojenosti zákazníka. Pokud je někdo specialistou na okna nebo na parkety, je málo pravděpodobné, že bude takovým dobrým specialistou třeba na žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu apod. Naše rodinná firma se od roku 1997 orientuje úzce jedním směrem a v tom je naše výhoda.

Skutečnost, že umíme porovnat kvalitu produktů s konkurenčními výrobky, ale také umíme pro klienta zajistit produkt na míru vhodným poradenstvím, poskytnout mu promptní záruční i pozáruční servis představuje skutečnou hodnotu produktu.

Zjistěte si, jak rychle umí dodavatel reagovat v případě poruchy, kde si můžete koupit náhradní díly, zda dodávku umí realizovat samostatně nebo zda si výrobek a služby jen objedná prostřednictvím jiného subdodavatele.

Na co si dát pozor při koupi:

• Máte možnost osobně si ověřit kvalitu výrobku při zaměření zakázky z dodaných vzorků?

• Máte možnost získat co nejvíc informací o produktu, o jeho funkčnosti a možných omezeních prostřednictvím osobního poradenství při zaměření – např. katalog výrobků výrobce?

• Máte možnost koupit si u dodavatele v případě potřeby náhradní díly?

• Je nabídka sortimentu dostatečně široká?

• Důvěryhodnost dodavatele – stabilita společnosti na trhu, která chrání vaši investici před možnou ztrátou záručního a pozáručního servisu.

 

ŽALUZIE Vojťas 1997 – 2018

Tel: +420 721 034 263

Po-Pá / 8.00 - 15.00 Hod.

TOPlist

Žaluzie - Roletky - Sítě proti hmyzu/ Zaměření - výroba - montáž - servis žaluzií a další stínící techniky / Vám provede Fa ŽALUZIE Vojťas / Tel: +420 721 034 263 /IČ 86877992 - Zdeňka Maurerová, neplátce DPH - Starý Pelhřimov, Kraj Vysočina  

CZIN.eu Katalog řemeslníků CZIN.eu

Žaluzie - Roletky - Sítě proti hmyzu/žaluzie Pelhřimov, žaluzie Humpolec, žaluzie Pacov, žaluzie Kamenice nad Lipou, žaluzie Žirovnice, žaluzie Počátky, žaluzie Horní Cerekev, žaluzie Černovice, žaluzie Želiv, žaluzie Nová Cerekev, žaluzie Lukavec, žaluzie Červená Řečice, žaluzie Nový Rychnov, žaluzie Obrataň, Jiřice, žaluzie Košetice, Senožaty, Božejov, Vyskytná, Hořepník, Rynárec, Častrov, Olešná   

aktualizováno: 10.12.2018 07:52:38